Meny

Klicka på bilderna nedan för större version.

OBJEKT NR 25941

Förgylld väggspegel med krön, 1900-tal. 64x63cm.

Budnivå:
750 Kr
✓ Bevakningspris uppnått
Uppskattat värde:
1000 Kr

Auktionen är avslutad

Budhistorik

Kund

Tid

Bud

45666 2018-04-22 20:47:33 750 40112 2018-04-22 20:46:03 700 45666 2018-04-22 20:45:34 600 46252 2018-04-22 20:30:06 450 45666 2018-04-22 09:28:21 375 40200 2018-04-22 19:18:12 300 41256 2018-04-22 15:45:31 225 48611 2018-04-13 08:41:36 175 46252 2018-04-13 21:18:46 175 42495 2018-04-12 19:41:21 50